Jak se točí film

21. července 2006 v 23:28 | Salla |  ouatiml
Aneb čtyři dny pod milovickou oblohou...

veškerá fotodokumentace patří Andymu

Scéna 1 - scénář

Scénář byl. Byl dobrý. Byl zajímavý. ... Byl. Jenže to, co jde natočit lehce v hlavě, nejde příliž realizovat v reálu. První den byl tedy scénář okleštěn o všechny scény s autem (pravda, moc z něj v tom momentě už nezbývalo) a posílen o scény jiné, stále ještě zachovávající původní myšlenku a kritický podtón (ovšem vyžadující zabavit z místní samoobsluhy 1/5 nákupních vozíků). A možná i trochu té poetiky (ach, jak naivní je myslet si, že do něj propašujeme pětiminutovou noir scénu).
Jediné, co se do filmu rozhodně dostalo, byl plamenometčík.

Scéna 2 - štáb

Štáb byl skvělý, i když poněkud krvelačný. Výsledný "film" stále ponese značku - made by Jan Vejnar and company.

.

.


Scéna 3 - Tyler jde do kina (a vyráží dveře)

Dej chlapcům futra a dveře a oni se zabaví....ale taky jsem si kopla:). Ono vykopávání dveří se stalo nosným motivem celého natáčení. Velkou výhodou filmování v schátralých opuštěných objektech je moc dělat cokoliv, aniž by to někomu výrazně vadilo. A ta URNA cvičící u sousedů to taky moc dobře věděla.

.

.

.


Scéna 4 - krev

Litr vody, tři sáčky červeného barviva, jeden sáček žlutého, deset deka hladké mouky, protřepat, nemíchat a dle chuti dodat sirup - lesní plody, béčkové krabicové víno nebo kečup značky Hamé.
Varování - lze snadno zaměnit s malinovou šťávou, konzumace se nedoporučuje. Od čtvrtečního večera se postrádá PET láhev značky Olé naplněná červenou tekutinou, která byla pouze dočasně zaparkována před místním Nonstopem. Případného nálezce lituji.

.


Scéna 5 - zátiší se sekerou

Když Catcherovi chrstla do obličeje krev, každý věděl, že se něco zvrtlo...
Odteď každá pořádná béčková splatter gore postapokalyptická arénovka nutně potřebuje maniaka se sekerou a 4 litry krve na podlaze vybydleného bytu.

Scéna 6 - plamenometčík

Plamenometčík skončil jak jinak než v krvi na betonovém plácku v místech, kde se natáčel zajatecký tábor z Hartovy války.

.

.


Vystřižené scény

Tank přejíždějící zombie, tank přejíždějící žigulík, krev cákající na tank, partička teenagerů jedoucí v nepojízdném žigulíku, Bane tlačící nepojízdný žigulík, v němž jede partička teenagerů, Tyler se sekerou masakrující teenagery, partička zombií jedoucí v nepojízdném žigulíku, žigulík přestavěn na kabriolet, žigulík převrácen na střechu, žigulík podpálen dýmovnicí, žigulík rozebrán na prvočísla pomocí demoličního kladiva z nedalekých domácích potřeb.
....žigulík ani tank nakonec nebyli k dispozici.
Ke zbytku natáčení není dostupná fotodokumentace. V zájmu zachování zdravého rozumu byl panem režisérem ("ne! Tohle není můj film! Já ho nechci!") vymyšlen a nafilmován projekt Kinder Cop. Seznámili jsme se s X-statiky, jejichž schopností bylo mimo jiné vyhození elektřiny na půl dne, Antoniem z Litvy žijícím v maringotce u autobazaru, komáry a pánem na kolečkových bruslích, který do hospody chodil zásadně oknem.
Celkově vzato, příjemně strávená dovolená :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bane Bane | 22. července 2006 v 0:32 | Reagovat

Pekny report....ale dost smutny, taky neco napisu - i kdyz fotky vypadaji skvele .... ale neni to muj film:-) snad se mi ten dalsi povede lip.

2 Opicak Opicak | 22. července 2006 v 1:56 | Reagovat

Uz se na nej tesim. Hlavne na plamenometcika:). Doufam, ze na zombiky zbylo hodne latexu:D

3 Sid Sid | 23. července 2006 v 12:21 | Reagovat

Hezké, hezké =) ... je fajn vědět, že jste nezkolabovali horkem a že aspoň někdo dorazil domů v provozuschopném stavu... doufám, že bude co nejdřív nějaké preview-video ;)

BTW umělá krev - muhahaha... no neříkala jsem to? =)

4 Blair Blair | 29. července 2006 v 20:16 | Reagovat

nikde sem nebyl a všechno popřu! :D

5 Avito321Sr Avito321Sr | E-mail | 29. září 2017 v 12:50 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

аккаунт магазин авито
купит аккаунт world of tanks на авито
объявление +на авито бесплатно +и без регистрации
как вернуть деньги avito
как вспомнить аккаунт авито

6 BethanyJws BethanyJws | 15. listopadu 2017 v 4:51 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a stretch. I am already being nervous maybe I should <a href=https://imgur.com/a/86F8d>interaction</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama