Co se děje...

16. srpna 2006 v 14:40 |  krátce
Objevila jsem laserovou střelnici. A náhodou jsem se dostala i ke zbrani. Výsledek? S puškou mi to jde (proč mě sakra bolí ruka?), na pistoli budu muset zapracovat (ehm ehm ehm), ale i tak jsem své jméno nechala v několika tabulkách s nejlepšími výsledky (já vím, chlubit se nemá, ale mě to nedá). Cena: 200Kč/hod (ale včera to nebylo tak úplně legálně:)).
Viděla jsem Mullholand Drive. Uvědomila jsem si u toho, že si musím pustit znovu Lost Highway a potřebuji nutně vidět Městečko Twin Peaks (což se mi příští týden snad podaří).
Zbylé chvíle trávím u Akt X. Teď se rozepisovat nehodlám, ale v hlavě mi leží už poměrně rozsáhlý rozbor, který bych z ní chtěla dostat.
Také jsem zjistila, že existují dvě iracionální úchylky. Potřeba obklopovat se zvířaty (až se vrátím domů, koupím si dalšího křečka:) - našla jsem nevyužitou klec) a potřeba obklopovat se kvítkama. Tou trpí moje teta i babička. Ani se nesnažte představit si tu práci, než se včera všem dostalo vody (odhaduji 12 litru na 3 patra domu).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sid Sid | Web | 16. srpna 2006 v 15:16 | Reagovat

Nj, pistole  něco váží. Tiše závidím, kdy já se zas dostanu na střelnici... ach, co takhle udělat nějakou akci na střelnici? =)

BTW - mrzí mě, že jsem tě dneska odpoledne nestihla na ICQ, ale ehm-ehm, po obědě jsem se nachvíli natáhla a natvrdo jsem usnula  ^.~;; .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama