Trip the Adventurer

29. listopadu 2006 v 22:00 | Salla |  ouatiml
Dnešní noc a ráno bylo jednou velkou adrenalinovou jízdou. A kdo za to může? No Trip.


2:30 AM - pokojíček
Každonočním rituálem před spaním se u mě stalo krmení křečků. Ti si nestěžují, protože v tuto dobu se zrovna probouzí a čerstvá snídaně až do postele je přece príma. Jenže háček - ještě před pár hodinami počet křečků konvergoval k číslu tři. Nyní zelo akvárium prázdnotou, kterou potvrzoval i ruční sken parcentimetrové vrstvy hoblin (kvůli zpomalené činnosti mozku několikrát opakován). Ohledání místa činu naznačovalo, že křeček se buď teleportoval na Enterprise, podlehl samovznícení nebo byl unesen mimozemšťany.

3:00 AM - pokojíček
Ukončeno prohledání celého rozlehlého perimetru za pomoci stolní lampy se šňůrou o délce cca 85cm. Pátrací skupina (ve složení Salla, lampička, mobil) si odhlasovává, že vyčká do rána. Je nalíčena past (profláknutá klícka s otevřenými dveřmi a hromádkou prvotřídních slunečnicových semínek).
Salla si bere první hlídku.

3:30 AM - pokojíček
Do tábora vtrhne cizí element oznamující hlídajícímu (tzn Salle), že objevil podezřelou činnost v jiném kvadrantu. Pátrací skupina se přesunuje, přeskupuje (novým členem se stává baterka) a cizí element posílá do bezpečí.

4:00 AM - ložnice
Opět neúspěch, kvadrant se zdá zabezpečen tak, že by ani křeček neproklouzl. Pro jistotu je v prostoru ponecháno několik slunečnicových semínek, aby se zachovaly případné stopy podezřelé činnosti.

4:15 - 6:15 AM - pokojíček
Krizový štáb vymýšlí nejrůznější scénáře obsahující všechny katastrofické varianty nadešlé situace a importování Java knihoven do Netbeans.

6:30 AM
Všechny kontrolní stanoviště hlásí čistý vzduch. Je okamžitě provedeno prohledání obou inkriminovaných kvadrantů takzvaně "centimetr po centimetru". Někteří členové pátrací skupiny začínají zpochybňovat Zákon zachování hmoty. Karanténí zóna je rozšířena o další dva kilometry.

7:15 AM - obývák
Psychicky zničený tým volí taktiku vyčkávat a pouští si pro povzbuzení Stargate Atlantis.

8: 00AM- ložnice
Je zjištěna přítomnost diverzanta (všech deset zrníček zmizelo). Ten se pak prozrazuje neuváženým chroupáním slunečnice. Jeho základna je velmi strategicky umístěna (pod postelí). Začíná nelítostný souboj důvtipu.

8: 10AM- ložnice
Taktika vyčkávání a nalíčené klece se ukazuje jako zcela nevyhovující.

8: 30AM- ložnice
Diverzant obklíčen, bohužel přes veškeré snahy týmu našel slabé místo barikády a jen upevňuje svou pozici.

8: 45AM- ložnice
Diverzant se týmu vysmívá, když se pohybuje suveréně přes otevřená prostranství a ukazuje své lezecké dovednosti.

8: 50AM- ložnice
Centrála posílá novou taktickou zbraň (žlutý kyblík). Zatímco ji operativci spouštějí, diverzant se dopouští osudné chyby - tým kompromitoval jeho základnu a tak si bez znalosti terénu hledá narychlo novou.

9: 00AM- ložnice
Diverzant vkráčel do pasti (žlutý kyblík) a byl okamžitě zajištěn přítomnými operativci.

9: 01AM- pokojíček
Trip spokojeně usíná ve své ubykaci.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jedinou světlou stránkou této zkušenosti je zjištění, že pokud nespíte, nemusíte se trápit, že se vám ráno nechce vstával.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sid Sid | 30. listopadu 2006 v 10:07 | Reagovat

Úžásné XD

2 LukArcher LukArcher | E-mail | Web | 3. prosince 2006 v 20:07 | Reagovat

Zajímavéé, jak dokáže i taková (myšleno dobře a ve vší početnostnosti) blbost a zárovewň pro lovce utrpení jako je nadhhánění vzbouženého člena NX-01 pobavit víc než kdejaký televizní bavič :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama