Malé studené chmýří

24. ledna 2007 v 23:37 | Salla |  ouatiml
Tak se nám Brno změnilo v jednu velkou zimní atrakci...a silničáře opět sníh překvapil (i když ráno v rádiu čas do prvních sněhových vloček téměř odpočítávali).


Žebětín, to je taková brněnská variace na Jíloviště. A právě tady se Salla ocitla po kotníky ve sněhu, mezi lidmi, kteří se snažili alespoň na pár minut udělat v závějích dostatečnou rýhu, aby mohli letmo zahlédnout dlažbu. Čekala na autobus a mrzla. Díky prozřetelnosti měla nabitou baterku v přehrávači, a tak jí dlouhou chvíli krom volebních letáků ODS, jízdního řádu MHD a pozvánky na hasičský ples (masky vítány a vstupné pouhá stovka!) zpříjemňovaly známé tóny ze Slepičího úletu, Galaxy Questu nebo Noční hlídky (jen párkrát v těch nekonečných deseti minutách zalitovala, že nemá po ruce Střihorukého Edwarda).

Autobus popojel na zastávku načas. A protože potemnělá obloha krásně kontrastovala s metrovými závějemi podél silnic (ze kterých sem tam laškovně vykukovala nějaká ta kapota uvozená rovnostranným trojúhelníkem), řidič nám věnoval okružní vyhlídkovou jízdu o půl hodiny delší, než původně slíbil. How lovely!
Vpravo vidíte nepojízdný trolejbus, vlevo skupinku zasněžených lidí, které umírající autobus vyplivl uprostřed ničeho, před námi kluziště, za námi sjezdovka. A do toho Jason Bourne běhá po střechách.

Když se ohlédnu zpět, můžu být ráda, že nejezdili koňské potahy. Takovýto příjemný večer snad nemohlo nic zkazit...a přece jen se našlo - břečka honosící se jménem "vídeňská káva" za 35Kč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cece Cece | 24. ledna 2007 v 23:45 | Reagovat

Hmm... tak hasičský ples... jó? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama