It is done...

11. února 2007 v 0:36 | Salla |  ouatiml
...my Master

Letošní zkouškové uteklo jak voda a do nového semestru zbývá nějaký ten týden. Docela se těším. Teda né na jeho konec, který bude poskvrněn jakýmisi státnicemi (v případě, že se nezapomenu přihlásit), obhajobou bakalářky (v případě, že ji nakonec napíšu) a přijímačkami na magistra (v případě, že něco takového existuje). Odmítám být figurkou systému, a tak se můj dosavadní rozvrh převážně skládá z čínštiny, japonštiny a dějin světové kinematografie. Dnešním dnem taky končí flákání. Je třeba se po hlavě vrhnout do kostýmního dramatu, ve kterém musím předstírat, že rozumím věcem, které zaobaluji vzletnými žánrovými odbornými slovíčky.

Minulý týden byl skvělý. Porazila jsem svou závislost na internetu jinou. Padla řada Farscapu (crííííčrrrr), dvě Black Books (*nalévá si vína*), mnoho klasik (Singing in the Rain) i klasik (Hard Boiled), hororů (Ravenous), komedií (Ravenous), přednášek k animovaným filmům (Naruto), kuželek (mno, 4. místo není tak hrozné) a zjistila jsem, že když člověk musí, tak i vařit (v rámci širokosáhlého významu tohoto slova) dokáže. Navíc jsem si vypilovala svoji schizofrenii a zjistila, jaký je to pocit, když někomu začíná přednáška v 8 :).

BTW nevím jak se teď mám vyrovnat s faktem, že v Hellsingovi není Helsing v klobouku, kabátě a s kuší!

BTW2 stále nevím, jestli to pan Kevin Smith hraje, nebo mě chce provokovat.

BTW3 OK, uznávám, u druhých Clerks jsem se královsky bavila.

BTW4 Scotty doesn't know má opravdu chytlavou melodii
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sid Sid | 11. února 2007 v 11:41 | Reagovat

Ten Cece s tebou dělá zázraky! =) ... nepoznávám tě! =D ... anime(na Naruto se necítím ani já =))) )... Eurotrip... Black books!

No, jen tak dál... houšť a větší kapky =)

2 Blair Blair | 11. února 2007 v 23:38 | Reagovat

Zázraky se dějí ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama