Havaj

15. července 2007 v 13:55 | Salla |  nezařazené
Washington je náš, přátelé. Tak trochu jsem se o to přičinila, když jsem byla pověřena vyčistit trávník před Bílým domem od sovětů. Boje byly dlouhé a kruté, tanky jezdily po mostech, na kterých zasychala krev statečných vojáků, ale díky letce čítající 12 nejmodernějších sesynchronizovaných stíhaček se podařilo srazit nepřátele na kolena.


Jak se ukázalo, tohle bylo teprve zahřívací kolo. Byla jsem převelena na pobřeží kousek od Havajských ostrovů. Sovětská flotila ponorek tentokrát mé svěřence zaskočila a utrpěli jsme ztráty na letadlových destroyerech, než se podařilo ty bastardy vykázat z našeho zálivu. Jak jsme později zjistili, tato sebevražedná mise měla pouze odvrátit pozornost od aktivace nukleárních hlavic, které sověti na Havaji ukrývali. První střela dopadla na naše stanoviště ve chvíli, kdy se početná flotila nejlépe vyzbrojených lodí spojenců konečně dostávala na dostřel prvních rudých dělostřeleckých baterií. Obloha se na chvíli zbarvila do žluta a radiace proměnila i diverzantské sovětské jednotky na zelený sliz. Celé velení zůstalo v němém šoku a chvíli se uvažovalo o kapitulaci. Pak se ale ozvala flotila v pacifiku a oznámila nám, že začala s bombardováním sovětské infrastruktury. Jenže to už byla znovu aktivována jedna z nukleárních hlavic a jejímu dopadu na oblast blízko našeho přístavu se nedalo zabránit. Tentokrát tento akt pouze posílil odhodlání sovětskou základnu rozstřílet na kousíčky. Třetí odpal byl posledním pokusem decimovaných nepřátel o ofenzívu. Celá naše flotila ale již likvidovala protivzdušnou obranu na pobřeží Havaje, aby umožnila mariňákům s jet packy proniknout do středozemí a letálně tak ochromit veškeré nežádoucí aktivity.
Vítězství bylo naše, i když za jakou cenu? Radiace se nad základnou vznáší ještě teď a veškerá posádka této statečné jednotky bude do smrti poznamenaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama