Listopad 2007

Ztracena

26. listopadu 2007 v 2:39 | Salla |  krátce
Vážení a drazí, nehledejte mě.
Nacházím se někde na Dantooinu (ale v nejbližší době plánuji přesun někam na druhý konec Vnějšího okraje). Strašně mě baví likvidovat zloduchy fialovým dvoučepelým lightsaberem a oblékat a vyzbrojovat kamarády. Ač hodná, občas se mi věci vymknou z kontroly...tu sekretářku jsem zabít opravdu nechtěla a ten oficír na Telosu byla taky nehoda - následována poněkud větší nehodou, po které zbyla na zemi hromádka rozsekaných těl.
Missa prostě happy...však si to zasloužím když jsem tak pěkně napsala vnitrosemestrálku z automatů. Ech...to bude zkouškové. Už po dvou dnech v předaleké galaxii (ještě dávněji než obvykle) je mi vyhrožováno odebráním nově nabytého PC.

No nic, ještě zavřít satánka Cipíska a můžu se vyspat.

P.S. Ta Kreia se mi vůbec nelíbí...

Hell of a week

22. listopadu 2007 v 1:59 | Salla |  ouatiml
A to jsme teprve v polovině...

Cipísek

19. listopadu 2007 v 18:00 | Salla |  ouatiml
Jen co jsem dojela z Koprconu a mrtvá padla k počítači, čekala na mě prosba. Několik holek z Brna, které se na utrpení působené lidmi prostě nedokáží dívat, vysvobodilo z Hornbachu miniaturního králíčka s pracovním jménem Cipísek. Byl neprodejný, odepsaný, zřejmě se čekalo, jestli přežije nebo umře. Jedna zadní noha mu po zlomenině špatně srostla. Nijak mu ale nebrání v životu. A prodavači v Hornbachu na to jen koukají a ani veterináře nezavolají.
Cipísek je kost a kůže, vejde se do dlaně a na týden nebo dva u mě našel bydlení, než se objeví jiná dobrá duše, která se ho ujme napořád.Evoluční chyba

7. listopadu 2007 v 23:05 krátce
Taky máte takový blbý zvyk, dělat všem samaritána? Je vám hloupý požadovat za svůj čas a práci peníze? Nebo jiné protislužby? Existuje nějaký lék?

Jak Salla ke kozačkám přišla

7. listopadu 2007 v 20:58 ouatiml
Podle skutečné události (s trochou inspirace u sousedky)...

Ultrafialová

2. listopadu 2007 v 1:05 | Salla |  non-asia mostly
Tak nějak jsem si vytyčila cíl zjistit, proč se Equilibrium stalo kultovním, zatímco po Ultraviolet ani pes neštěkne (a vy tam vzadu potichu, ano?).